Nukentėjusiems nuo Covid -19

Nors ir karantino ribojimai švelninami, tačiau reali izoliacijos situacija dar ilgai nesikeis, o pandemijos ir karantino padariniai ilgalaikiai…

Gyvybės medžiai, kurie teikia mums gyvybę ir sveikatą  

APIE PROJEKTĄ „GYVYBĖS MEDŽIAI“

M. K. Čiurlionio labdaros ir paramos fondas reaguoja į esamą situaciją Lietuvoje ir telkia savo pajėgas bei bendraminčius, pasiruošdami finansinei ir psichologinei pagalbai tiems, kurie duoda gyvenimą žmogui, palaiko jo sveikatą ir gyvybę kaip „Gyvybės medžiai“.

Žmonės, nusipelnę paramos – ne tik medikai, bet ir kovojantys plačiame koronaviruso grėsmės fronte: parduotuvių kasininkai, kurjeriai, negalinčių sustoti gamyklų ir kitų įmonių darbuotojai, aptarnaujantis personalas ir kiti rizikuojantys. Tarp jų, žinoma, ir meno kūrėjai bei atlikėjai, šiuo metu atsidūrę materialinėje ir socialinėje atskirtyje.

Nepamirškime, kad daugelis šeimų ir jų vaikų yra izoliuotos: vaikai negali kokybiškai mokytis, fiziškai ir dvasiškai tobulėti, nekalbant apie tuos atskirtuosius, kuriems būtinas medicinos ir dvasios palaikymas.

Akcija neapsiriboja finansine parama. M. K. Čiurlionis – iškiliausias Lietuvos menininkas, gyvenęs su ypatingai stipriu dvasiniu pradu, bet buvo užkluptas sunkios ligos. Šiuo metu Lietuvą taip pat veikia klastinga liga. Todėl didžiojo menininko vardo fondas akcijos metu inicijuoja čiurlioniško tautos palaikymo veiksmus: muzikos koncertų ir paskaitų ciklą internetu, radijuje ar televizijoje, dovanoja M. K. Čiurlionio ir kitų meninkų kūrinius, organizuoja internetinį vaikų dvasinį ir edukacinį lavinimą ir t. t.

Didvyriškai kovojančius, nukentėjusius koronaviruso fronte fondas pagerbia, skatina dvasiškai ir materialiai. Nominuoja ir apdovanoja rizikuojančius savo sveikata „Gyvybės medžių“ garbės ženklu ir  „M. K. Čiurlionio AUKOS“ pagerbimo raštu. „Gyvybės medžių“ projektą jau palaiko virš 50 nusipelniusių ir garbių Lietuvos asmenybių. Daugiau informacijos apie projektą rasite adresu WWW.GYVYBESMEDZIAI.LT.