„Augame su Čiurlioniu“ keliauja į Akmenės rajono Kruopių kultūros namus

Kur? Akmenės rajono Kruopių kultūros namai (Vytauto Didžiojo g. 9)

Kada? 2019-01-10 14 h.

Sausio 10 dieną M. K. Čiurlionio fondas atvažiuoja į šiaurės Lietuvą su nuo 2011 metų vykdoma programa „Augame su M. K. Čiurlioniu“. 14 val. Akmenės rajono Kruopių kultūros namuose (Vytauto Didžiojo g. 9) vyks M. K. Čiurlionio fondo globojamų artistų teatro ir muzikos vaidinimas.

Aktorė Irma Bogdanovičiūtė, persikūnijusi į Čiurlionio žmonos Sofijos Kymantaitės-Čiurlionienės vaidmenį, performatyviai pasakos apie didįjį menininką. Pažintinio spektaklio istorijai atmosferą kurs Lietuvos ir pasaulio kompozitorių klasikinė muzika, kurią atliks fleitininkės Aušrinė Laimikytė ir Greta Pocevičiūtė. Renginio metu ant molbertų skleisis M. K. Čiurlionio ir jo amžininkų tapybos kūrinių reprodukcijos. Tokia menų sintezė – Čiurlionio asmenybės simbolis ir jo propaguotų idėjų tąsa.

Aušrinė Laimikytė baigė Kauno Juozo Gruodžio konservatoriją, L. Čiapo fleitos klasę. Dabar studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoj, prof. V. Gelgoto klasėje.

Greta  Pocevičiūtė baigė Kauno Juozo Gruodžio konservatoriją, L. Čiapo fleitos klasę. Dabar studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, prof. A. Vizgirdos klasėje.