Druskininkuose ledo sklptūrų ekspozicija

Praėjusį savaitgalį Druskininkuose vyko ledo skulptūrų festivalis. Pranešime rašoma, kad skulptūrose atskleisti Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūrybos momentai.

Festivalio metu buvo sukurta 12 didelių ledo skulptūrų M. K. Čiurlionio „Zodiakai“ tema, siejamų su Naujųjų metų pradžia, vaizduojančių 12-a mėnesių ir 14-a mažųjų skulptūrų M. K. Čiurlionio „Pasaka. Karaliai“ tema.

Ledo skulptūras pjaustė ir ornamentavo profesionalūs menininkai iš viso pasaulio. Lietuvių skulptoriai: Vytas ir Kęstutis Musteikiai, Mindaugas Junčys, Vidas Simonavičius, Laimis Čepėnas, Kęstutis Keparutis, Gintaras Mykolaitis, Vidas Steponavičius, Robertas Keliauskas, skulptorius iš Vokietijos Bernd Winter ir skulptorius iš Indonezijos I Made Sutama.

Vėliau vyko gražiausių skulptūrų rinkimai: I-osios vietos nugalėtojais tapo lietuvių skulptoriaus Vido Simanavičiaus kūrinys „Ožiaragis“, II-oji vieta atiteko Mindaugui Junčiui, kūrusiam ledo skulptūrą „Dvyniai“, III-oji vieta – Vytautui Musteikiui už ledo skulptūrą „Bičiulystė“. Ledo skulptūrų ekspozicijomis bus galima grožėtis ir lankytis – iki kol gamtinės sąlygos joms leis išsilaikyti.

15 min.lt informacija.

https://www.15min.lt/pasaulis-kiseneje/naujiena/per-lietuva/druskininkuose-m-k-ciurliono-kurybos-ikveptu-ledo-skulpturu-ekspozicija-642-1094168?fbclid=IwAR0YaO-zUWQXQPpKhHvBWYpw4_pkcZDCkbYPM3w-bt0iafeORtN1VqTQgcU

Laimos Rekevičienės / Druskininkų sav. nuotr. / Druskininkuose – ledo skulptūrų ekspozicija